Hakkımızda

Mobildizayn, 2001 yılından bu yana sürekli gelişerek Telefon Aksesuarları, Cep Telefonu Aksesuarları, Kapak, Kulaklık, Kılıf, Ekran Koruyucu, Taşınabilir Şarj Cihazı, Fotoğraf Makinesi, Kamera, Müzik, Müzik Aletleri, Mikrofon, Bilgisayar Aksesuarları konusunda geniş bir bilgi birikimine sahip, her telefon modeline göre renk, model olmak üzere özel tasarım hizmeti de sunabilen işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

 

Mobildizayn olarak % 100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır. Telefon Aksesuarları, Cep Telefonu Aksesuarları, Kapak, Kılıf, Ekran Koruyucu modellerini tüm cep telefon modelleri için farklı özel tasarım ve özel renk seçenekleriyle birlikte uygun fiyat seçeneği ve Ücretsiz Kargo hizmeti sunarak hizmet verilmektedir. Ücretsiz kargo hizmetini gerçekleştirirken hiçbir nedenden dolayı ilave ücret asla ve asla alınmamaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimizin güvenine layık olmak için uygun fiyata kaliteli ürün hizmetini her telefon modeline uyumlu renk, tasarım ve özel seçeneklerle birlikte kendimize ait tasarımlarımız olan, kılıf ve kapak seçenekleriyle birlikte her ürün alımında Ücretsiz Kargo hizmeti verilmektedir. Ürünlerimiz kendi tasarımlarımızdır. Taklitlerimizden kaçınılması tavsiye edilmektedir.

 

.Uygun ürün alacam diyerek, kalitesiz ürün alınması, alınan ürünün gelen ürünle aynı olmaması, istenilen renk seçeneğinin başka renk olması, ödenen fiyata ekstradan sürpriz ilaveler olması ve ürün iade işlemi gerçekleştirmek istediğinizde ulaşabilecek birinin bulunmaması gibi sorunlarla karşılaşmamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Telefon Aksesuarları, İpad ve Tablet Aksesuarları, Cep Telefon Aksesuarları, Kapak ve Kılıf olmak üzere tüm ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Her modele uyumlu kapak ve kılıflarımızla birlikte istenilen talepler doğrultusunda özel tasarım ve müşteriye özel ürün üretilmektedir. Renk seçeneklerimizle de birlikte farklı özel tasarımlar sunulmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için mobildizayn olarak teşekkür ederiz.