Gizlilik İlkesi

Bu beyan mobildizayn.com (Mobildizayn A.Ş)’un gizlilik politikasını içerir. mobildizayn.com web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman aşağıda belirtilen kuralları ve şartları kabul etmiş olacaksınız.

mobildizayn.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi mobildizayn.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Vermiş olduğunuz şahsi bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacaktır. Üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların bulunması ve en hızlı şekilde çözülmesi için, mobildizayn.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit ederek kullanabilir. IP adresleri, kullanıcıları tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

mobildizayn.com sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, posta adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresiniz) vermeniz istenmektedir. Ayrıca, satın alma formunda ödeme işlemini gerçekleştirmek için kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gereklidir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişlerinizle ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, ürünler ve hizmetler hakkında bilgi vermek için 3. şahısların lojistik, teknik destek ve benzeri diğer işlevlerin mobildizayn.com adına yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

mobildizayn.com üyesi olduğunuz andan itibaren günlük ve haftalık bilgilendirme emailleri, e-posta adresinize aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bilgilendirme amaçlı gönderilen emaillerle ilgili hizmetten vazgeçme, değişiklik yapma ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizin kullanıcılarının ilgi alanlarını belirleyip ve uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye ulaşmasını sağlamak maksadıyla reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleriyle ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın alınan hizmet ve ürünleri fatura etmek için kullanılmaktadır. Satın alma işleminin gerçekleştirilmesi için gereken maili bilgilerin 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit olarak şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımlarınız sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumların ele geçirmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneri için sitemizdeki iletişim bölümünden bizimle e-mail ve telefon yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

mobildizayn.com üyelik iptal işleminizi bilgilendirme@mobildizayn.com adresine e-mail göndererek veya mobildizayn.com da 'Hesabım' sekmesi altında yer alan 'Üyelik İptali' seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

mobildizayn.com müşterileri kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu yazılı bilgi talebinde bulunarak ücretsiz olarak öğrenebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz, yasaların öngördüğü ölçüde, derhal işleme alınmaktadır.

Taleplerinize ve isteklerinize yanıt verebilmek, yerine getirebilmek ve interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgilerinizi talep etmemiz gerekebilir. www.mobildizayn.com adresine üye olmak ve bu bilgileri bizimle paylaşmak sizin isteğiniz ve onayınızla gerçekleşmektedir. Topladığımız veriler firmamızın veri bankasında güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi verebilmek için e-posta ve telefon bilgilerinizi iletişim kurmak için kullanabiliriz. Yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz. Web sitemiz bilgisayarınızın işletim sistemini, tarayıcı uygulamanızı ve IP adresiniz gibi verileri toplayan teknolojileri kullanmaktadır. İstediğiniz zaman günlük mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderilmiş mailin alt kısmında bulunan “Mail listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” bağlantısına tıklayarak mail üyeliğimizden tek tıklamayla çıkabilirsiniz.

 

Adres : MOBİL DİZAYN AŞ Cevizlik Mah. Fahri Kortürk Cd. Ali Işık İş Han No:40/B Bakırköy / İSTANBUL